Profesionálna výstavba bezdotykových autoumyvární

Firma Euro-Ekol bola založená v roku 1996. Zo začiatku spoločnosť ponúkala na predaj automatické portálové umyvárky nemeckých a talianskych výrobcov. Doteraz sme predali viac ako 200 portálových autoumyváriek, ktoré sa úspešne prevádzkujú tak na území Poľska, ako aj za hranicami. V súčasnosti ponúkame aj komplexne zrenovované portálové autoumyvárky za veľmi výhodných cenových podmienok, pričom celá renovácia prebieha v našej fabrike v Lodži.

Sledujúc trend rozvoja umývacích systémov v Európe, sme od roku 2006 rozšírili našu ponuku o výrobu bezdotykových samoobslužných umyváriek. V súčasnej dobe sa firma zaoberá výrobou, distribúciou a kompletným vybavením samoobslužných bezdotykových umyváriek. Neustále zdokonaľujeme kvalitu ponúkaných výrobkov, zavádzame nové technologické riešenia a rozširujeme sortiment.

Naším klientom poskytujeme komplexné služby pri zriadení autoumyvárky ako, poradenstvo pri realizácii projektu, samotnú dodávku umyvárky, jej montáž, zaškolenie obsluhy a v neposledom rade záručný a pozáručný servis.

V súčasnej dobe má spoločnosť Euro-Ekol okrem Poľska oficiálne zástúpenie v Bielorusku, Rusku, na Malte, Lotyšsku a Estónsku. V roku 2015 sme rozšírili svoju pôsobnosť v Slovenskej aj Českej republike.

Nami ponúkané zariadenia v spojení s profesionálnym a spoľahlivým servisom sú zárukou spokojnosti pre domácich i zahraničných investorov.

Euro-Ekol Video

Technológie

O technológiách používaných v umývárňach firmy Euro-Ekol.

Ukážka umývania

Ako umýva Euro-Ekol.